> Начало > Новини > На 24 май, Кметът Мелемов награждава 50 ученици за постигнати резултати на национални олимпиади и състез

На 24 май, Кметът Мелемов награждава 50 ученици за постигнати резултати на национални олимпиади и състезания

23.05.2024

На основание чл. 44, ал. 1, т. 1 и т. 2 от Закона за местното самоуправление и местната администрация за постигнати резултати на национални олимпиади и национални състезания и по повод 24 май – Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност със Заповед на кмета Николай Мелемов, се награждават следните ученици:


1. СИЯНА Й. ФОТЕВА – ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, IV кл., Национална олимпиада „Знам и мога“; Национално състезание по изобразително изкуство „Лаборатория за изкуство“, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

2. ИВАЙЛО А. ЕКОВ - ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, IV кл., Национална олимпиада „Знам и мога“.

3. ИРИНА З. ШОПОВА – ЕГ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, XII кл., Национален кръг на олимпиада по БЕЛ.

4. ДАНИЕЛ В. КАРТАЛОВ - ЕГ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, XI кл., Национална олимпиада по английски език.

5. МАГДАЛЕНА В. ЧАВДАРОВА - ЕГ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, VIII кл., Национална олимпиада по английски език.

6. ВАНЕСА П. ВОЛЕВСКА - ЕГ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, X кл., Национална олимпиада по немски език.

7. ЕЛЕНА Й. СТАЙКОВА – ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, X кл., Национален кръг на олимпиада по английски език.

8. АНАСТАСИЯ И. ТАНЕВА – IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание по компютърно моделиране.

9. СТЕФАНИ Б. ДИМИТРОВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

10. РАДИНА А. СОКОЛОВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

11. ЕЛИЦА Б. ЧАКЪРОВА - V кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“.

12. ИВАЙЛА С. СОКОЛОВА - V кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“.

13. ЕЛИЦА В. РУСИНОВА - VI кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“.

14. РУМЕН Р. СИРАКОВ – VI кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“.

15. КОСТАДИН П. ГУНЧЕВ - VII кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“.

16. АНТОН Б. МУСТАНОВ – IV кл., ОУ „Юрий Гагарин“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“.

17. РАЯ Ф. ШАКИРОВА - V кл., ОУ „Юрий Гагарин“ – гр. Смолян, Национално състезание „Ключът на музиката“.

18. СИМОНА И. МАРИНСКА - V кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание по изобразително изкуство „Лаборатория за изкуство“.

19. АТАНАС А. КАДЖЕБОВ – VI кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание по изобразително изкуство „Лаборатория за изкуство“.

20. НИКОЛИНА К. ЧИНОВСКА – VII кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание по изобразително изкуство „Лаборатория за изкуство“.

21. АЛЕКСАНДРА Р. КОМИТОВА – IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

22. АНАСТАСИЯ Т. МЕЛЕМОВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

23. ВАЯН В. ВЕЛКОВ - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

24. МАРИАНА С. ЧИЛИНГИРОВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.
25. НИКОЛ К. ПУЛЧЕВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

26. РАЯ Л. МИЧИНОВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

27. ЖАНЕТ М. КАРАМАНОЛЕВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

28. ВИОЛЕТА Т. ШУКЕРОВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

29. ВЛАДИМИРА Н. ДАНДАРОВА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

30. НИКОЛ М. КАБАДИЙСКА - IV кл., ОУ „Иван Вазов“ – гр. Смолян, Национално състезание „Фолклорна плетеница“.

31. БОЖИДАР И. АНЧЕВ – VI кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност.

32. ЖИВКО Н. УЗУНОВ – IX кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност.

33. АЛЕКС В. РЕЧНИКОВ - IX кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност, Пролетно национално състезание по физика.

34. ВИКТОР В. ПАШОВ - IX кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност.

35. АММАР Р. КАРАДЖОВ - IX кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност.

36. АНЕЛИЯ Р. КАСАБОВА - X кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност, Национално състезание по лингвистика.

37. ГЕОРГИ К. МИЛКОТЕВ – X кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност.

38. ХРИСТИНА Н. СЛАВОВА - X кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по финансова грамотност, Национално състезание по лингвистика.

39. РУСИ М. ХАДЖИЙСКИ - XI кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Лауреат но Национално състезание по финансова грамотност.

40. ЦВЕТЕЛИНА М. МИХАЙЛОВА - XII кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Лауреат на Национално състезание по финансова грамотност.

41. МАРИЯ Л. ГАВРИЛОВА - XI кл., ППМГ „Васил Левски“ – гр. Смолян, Национално състезание по лингвистика, Национално състезание по речеви комуникативни умения по английски език.

42. НАДИН Х. МАНАФОВА – VIII кл. ЕГ „Иван Вазов“ – Смолян, Национално състезание по речеви комуникативни умения по английски език.

43. КОСТАДИН А. КАРАМАНОЛЕВ – VIII клас ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

44. МАНОЛ И. СЛАВЧЕВ – IX клас ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

45. АТАНАС А. ЯНКУЛОВ - IX клас ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

46. ЕМИЛ Р. ФИЛИЗОВ - X клас ПГТТ „Христо Ботев“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

47. КАТЕРИНА К. КОСТОВА – ОУ „Проф. д-р Асен Златаров“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

48. ИВАЙЛО Е. КРЕМЕНАРОВ - ОУ „Проф. д-р Асен Златаров“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

49. ИЛИЯНА Г. ХАРИТЕВА - ОУ „Проф. д-р Асен Златаров“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

50. ЛЪЧЕЗАР М. ЧИЛИНГИРОВ - ОУ „Проф. д-р Асен Златаров“ – Смолян, Национално състезание по БДП.

Пресцентър на община Смолян