> Начало > Новини > НАД 200 УЧЕНИЦИ УЧАСТВАХА В КОНКУРС ЗА 1 НОЕМВРИ, ОРГАНИЗИРАН ОТ ПРЕВАНТИВНИЯ ЦЕНТЪР В ОБЩИНА СМОЛЯН

НАД 200 УЧЕНИЦИ УЧАСТВАХА В КОНКУРС ЗА 1 НОЕМВРИ, ОРГАНИЗИРАН ОТ ПРЕВАНТИВНИЯ ЦЕНТЪР В ОБЩИНА СМОЛЯН

30.11.2021

Община Смолян и Превантивно-информационният център /ПИЦ/ по наркотични вещества проведоха конкурс на тема: „Моята любима литературна творба от български автор“, по повод 1 ноември – Ден на народните будители.
Над 200 ученици от различни училища и различни възрастови групи взеха участие със свои творби – ръчно изписани и творчески оформени произведения от български автори. Конкурсът беше приет много добре от децата, родителите и учителите.
Учители споделиха, че идеята е прекрасна, защото сме успяли за малко да откъснем децата от таблети, лаптопи и телефони. Отделиха и време за писане на ръка. Победители са тези, които се отличиха с изобретателност, старание и атрактивно представяне на творбите си, коментира ръководителят на ПИЦ Мария Славчева.
Всеки участник в конкурса ще получи грамота, а класираните творби ще получат и предметни награди.
Наградените творби са подредени в Центъра за информация и услуги на гражданите в община Смолян .
Всеки, който желае да разгледа изложбата, може да го направи в Центъра за информация и услуга на граждани от 8.30 часа до 17 часа, всеки работен ден.

Пресцентър на община Смолян

КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ:


Наградени участници от втори клас са:
1 място – Виолета Шукерова – 2 „в“ клас - ОУ „Иван Вазов“
Мартин Златков – 2 клас- ОУ „Юрий Гагарин“
Никола Николов – 2 „в“ клас - ОУ „Иван Вазов“
2 място – Звезделин Кафеджиев – 2 „а“ клас - ОУ „Иван Вазов“
Силвена Иванова- 2 „а“ клас- ОУ “Иван Вазов“
3 място – Денис Мехмедов – 2 „а“ клас- ОУ “Иван Вазов“
Радослав Кунчев – 2 клас - ОУ „Юрий Гагарин“
Янислав Барчинков – 2 „в „ клас - ОУ „Иван Вазов“


Наградени участници от трети клас са:

1 място – Елица Чакърова – 3 „а“ клас - ОУ “Иван Вазов“
Ивайло Мералиев – 3 „а“ клас- ОУ “Иван Вазов“
2 място – Борис Братанов- 3 „а“ клас - ОУ „Иван Вазов“
3 място – Калин Асенов – ОУ с. Момчиловци
3 място - Дилън Хунев – 3 „в“ клас ОУ- “Иван Вазов“

Наградени участници от 4 клас:

1 място – Захари Шупев – 4 „а“ клас- ОУ Иван Вазов“
2 място – Даная Ночева – 4 „а“ клас- ОУ Иван Вазов“
Айлин Мустабашова – 4 клас - ОУ с. Търън
3 място – Виктория Фисинска 4 „а“ - ОУ „Иван Вазов“
Димитър Николов – 4 клас - ОУ с. Момчиловци

Наградени участници от 5 клас

1 място – Деймън Хунев – 5 „а“ клас - ОУ „Иван Вазов“
2 място - Александър Кехайов – 5 „в“ клас - СУ гр. Мадан

Наградени участници от 6 клас:

1 място - Йоана Иванова – 6 клас- ОУ „Юрий Гагарин“,
Симона Молова – 6 клас- ОУ“ Юрий Гагарин“
1 място- Йордан Марков – 6 „а“ клас- ОУ „Иван Вазов“,
Яна Иванова – 6 „б“ клас- ОУ „Иван Вазов“
Наградени участници от 7 клас:

1 място – Алехандро Ангелов – 7 клас- ОУ „Юрий Гагарин“
2 място – Антония Боюклиева – 7 клас- ОУ с. Смилян
Веселина Гунчева – 7 клас- ОУ с. Момчиловци
3 място – Дарина Калоянова - 7 клас- ОУ с. Търън
Емилин Мустабашова – 7 клас - ОУ с. Търън
Миранда Мустабашова – 7 клас - ОУ с. Търън